Rólunk

Innováció, szakértelem, minőség

Több mint 20 éve alapítottuk 100 %-ban magyar kézben lévő cégünket, amely a régió egyik piacvezető burkolatforgalmazó vállalkozása. A fal- és padlóburkolatok értékesítésén túl a tervezés támogatáson keresztül a technikai-, és projekt támogatásban, anyagbeszállításban, valamint a kivitelezési fázisban is aktívan részt veszünk profi csapatunkkal.

Az évek során a legkülönfélébb projektekben, irodaházaktól kezdve a sport- és kórházi létesítményeken keresztül, számtalan étterem, kaszinó és hotel burkolása során bizonyítottuk szakértelmünket.

2005-ben elindítottuk a lakossági ágazatunkat is pointzero néven, amely 2017-ben bővült a pointone Belsőépítészeti Központtal, és számos elkészült projektté nőtte ki magát megannyi elégedett ügyféllel.

Továbbá büszkén osztjuk meg, hogy 2005-ben megalakult a román Decor Floor, akik folyamatos fejlődésüknek köszönhetően mára egy gyönyörű, kibővített bemutatóteremben szolgálják ki az ügyfeleket.

Vezetőség

Lovas Gusztáv

Ügyvezető igazgató

gusztav.lovas@decorfloor.hu

Vörös Péter

Ügyvezető igazgató

peter.voros@decorfloor.hu

Értékesítés – Decor Floor

Záhorszky Anna

anna.zahorszky@decorfloor.hu

Radnai Sarolta

sarolta.radnai@decorfloor.hu

Árendás Boglárka

boglarka.arendas@decorfloor.hu

Boér Gyopár

gyopar.boer@decorfloor.hu

Csetényi Péter

peter.csetenyi@decorfloor.hu

Vályi-Nagy Gábor

gabor.valyi@decorfloor.hu

Tóth István

istvan.toth@decorfloor.hu

Záhorszky Attila

attila.zahorszky@decorfloor.hu

Popovics Gergő

gergo.popovics@decorfloor.hu

Kun Bettina

bettina.kun@decorfloor.hu

Tóth Enikő

eniko.toth@decorfloor.hu

Vasas Valéria

valeria.vasas@decorfloor.hu

Bucsek Bianka

bianka.bucsek@decorfloor.hu

Értékesítés – pointOne

Willem Franciska

franciska.willem@pointone.hu

Turzó Balázs

balazs.turzo@pointone.hu

Abboud Anett

anett.abboud@pointzero.hu

Értékesítés – pointzero

Katona Szilvia

szilvia.katona@pointzero.hu

Jobbágy Marietta

marietta.jobbagy@pointzero.hu

Sári Karolina

karolina.sari@pointzero.hu

Óváry Lilla

lilla.ovary@pointzero.hu

Szomolányi Balázs

balazs.szomolanyi@pointzero.hu

Pojtli Brigitta

brigitta.pojtli@pointone.hu

Értékesítés – Sport floor

Módos Zoltán

zoltan.modos@sportfloor.hu

Doman Georgina

georgina.doman@sportfloor.hu

Makói András

andras.makoi@sportfloor.hu

Irodavezetés / Recepció

Ungureanu Szimóna

szimona.ungureanu@decorfloor.hu

Nemzetközi és belföldi logisztika

Rudner Balázs

balazs.rudner@decorfloor.hu

Fábián Judit

judit.fabian@decorfloor.hu

Roma Judit

judit.roma@decorfloor.hu

György Péter

peter.gyorgy@decorfloor.hu

Bondor Péter

Gajda Sándor

Kurila Zoltán

Marketing / Műszaki osztály

Ress Tirza

tirza.ress@decorfloor.hu

Tóth Lilla

lilla.toth@decorfloor.hu

Simonits János

janos.simonits@decorfloor.hu

Kovács Lili

lili.kovacs@decorfloor.hu

Pénzügy

Lőrincz Erika

erika.lorincz@decorfloor.hu

Szolnoki Tímea

timea.szolnoki@decorfloor.hu

Lőrincz Zsuzsanna

zsuzsanna.lorincz@decorfloor.hu

Nagy Aletta

aletta.nagy@decorfloor.hu

Kutyáink

Audrey

Stitch

Dezső

Lola

Benlee

Azra

Tappancs

Picu

Mili

Ellie

Luna